Ražotājs: ATEN
Modelis: 2L-7D05UD
EAN: 0672792398100
ATEN 2L-7D05UD. Kabeļa garums: 5 m, Video pieslēgvietas tips: DVI-D, Produkta krāsa: Melns. Svars: 675 g, Iepakojuma svars: 675 g. Galvenās kārbas neto svars: 13,5 kg, Oriģinālās kastes platums: 330 mm, Kastes garums (Master): 450 mm. Savienotājs(i): USB A, DVI-D, USB B, RCA
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
ATEN 2L-7D05UD 5 Meter 5 m DVI, USB, 2x Audio für | €70.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Video pieslēgvietas tips | DVI-D |
| Savienotājs 1 | 2x RCA, USB A, DVI-D |
| Savienotājs 2 | 2x RCA, USB B, DVI-D |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Informācija par iepakojumu | |
| Svars | 675 g |
| Iepakojuma svars | 675 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Galvenās kārbas neto svars | 13,5 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 330 mm |
| Kastes garums (Master) | 450 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 14 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Papildus informācija | |
| Savienotājs(i) | USB A, DVI-D, USB B, RCA |