Ražotājs: ATEN
Modelis: 4710423770577
EAN: 4710423770577
ATEN CS62 2-port PS/2 KVM switch. Kabeļa garums: 1,2 m, Tastatūras pieslēgvietas tips: PS/2, Peles pieslēgvietas tips: PS/2. Svars: 270 g. Dziļums: 62,4 mm, Augstums: 22,5 mm, Platums: 73 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVM PS/2 mini, 1.2m cables | €22.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Peles pieslēgvietas tips | PS/2 |
| Konektora 1 tips | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 2 tips | Vīriešu/Sieviešu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Svars | 270 g |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 62,4 mm |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °F |
| Relatīvais mitrums | 0 - 80 % |
| Augstums | 22,5 mm |
| Platums | 73 mm |