Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USBDVI4N1A6
EAN: 0065030816052
StarTech.com USBDVI4N1A6. Kabeļa garums: 1,8 m, Video pieslēgvietas tips: DVI-I, Produkta krāsa: Melns. Svars: 511 g, Iepakojuma platums: 255 mm, Iepakojuma dziļums: 330 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel StarTech DVI-I - DVI-I 1.8m (USBDVI4N1A6) | €23.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Video pieslēgvietas tips | DVI-I |
| Konsoles pieslēgvieta | USB |
| Savienotājs 1 | DVI-I + USB A + 2 x 3.5mm |
| Savienotājs 2 | DVI-I + USB B + 2 x 3.5mm |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2560 x 1600 pikseļi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Svars | 511 g |
| Iepakojuma platums | 255 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 32 mm |
| Iepakojuma svars | 528 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |