Ražotājs: CHERRY
Modelis: G80-1800LPCFR-0
EAN: 4025112064951
CHERRY 19" compact PC keyboard G80-1800 FR. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB + PS/2, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Tastatūras taustiņu skaits: 105. Kabeļa garums: 1,75 m. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Игровые клавиатуры Cherry G80-1800 Wired White FR (G80-1800LPCFR-0) - OReol.eu | €141.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | USB + PS/2 |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras taustiņu skaits | 105 |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,75 m |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 405 x 180 x 44 mm |
| Tastatūras svars | 1,19 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | WindowsTM 2000, XP |