Ražotājs: Contour Design
Modelis: 102105
EAN: 0743870051771
Contour Design Balance. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Ierīces interfeiss: USB, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CONTOUR BALANCE KEYBOARD BK WIRED-PN PAN NORDIC | €96.50 |
|
datatronic.fi |
Contour Design Balance Keyboard BK -Wired-PN Version | €122.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Ziemeļvalstu |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Multivides taustiņi | |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Ergonomisks dizains | |
| Regulējams tastatūras augstums | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Plastmasa |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 392 x 119 x 20,5 mm |
| Tastatūras svars | 580 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 150 mm |
| Iepakojuma dziļums | 442 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |
| Iepakojuma svars | 710 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 150 mm |
| Kastes garums (Master) | 442 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 39 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,47 kg |