Ražotājs: Gigabyte
Modelis: AORUS K9 OPTICAL
EAN: 4719331550523
Gigabyte AORUS K9 Optical. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Klaviatūras taustiņu slēdzis: Mehāniskie taustiņi. Fona apgaismojuma veids: RGB LED. Kabeļa garums: 2 m. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Mechanical |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 100 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB centrmezgls | |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Taustiņa ceļa atstatums | 4 mm |
| Iedarbināšanas spēks | 55 g |
| Pooling biežums | 1000 Hz |
| Attālums no viena taustiņa vidus līdz otra taustiņa vidum | 2 mm |
| Sadalītā tastatūra | |
| Bezslīdes bāze | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Fona apgaismojuma veids | RGB LED |
| Pretgaismas krāsa | Multicolour |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Krāsu skaits | 16,7 M |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Plug and Play | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 439 x 140 x 37 mm |
| Tastatūras svars | 1,18 kg |