Ražotājs: Gigabyte
Modelis: KM6300
EAN: 4719331551148
Uz mežģīņiem "Gigabyte KM6300 keyboard USB Black" ir praktiska un bezpiegāta iespēja palielināt darba efektivitāti. Tās pilnizmēra tastatūras forma un 'straight' stila veidojums ir ērts un ergonomisks ikdienas lietošanai. Ar membrānas klaviatūras taustiņiem un 10 karstajiem taustiņiem, ieskaitot multivides funkcijas, jūs varēsiet viegli piekļūt savām biežāk izmantotajām programmām un kontrolēt multivides atskaņošanu.
Gigabyte KM6300 ir vadu savienojamības tehnoloģija un ir klaviatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums ir 10 miljoni zīmes. Jūs varat ērti tikt vaļā ar USB ierīces interfeisu. Tāpat, klaviatūra ir sertificēta, lai nodrošinātu nepārtrauktu produktu kvalitāti, un ir godīgais CE, FCC un BSMI apstiprinājums.
Klaviatūras melns krāsojums dod tai mūsdienīgu izskatu, kas izskatītos saderīgs ar jebkuru datoru iekārtu. Turklāt tai ir numurieslodze, kas arī nodrošina vieglu skaitļu ievadi.
Gigabyte KM6300 nāk ar arī peles iekļaušanu. Ar tās 1000 DPI optisko sensoru, varēsit kontrolēt kursoru precīzi, lai varētu ērti veikt ikdienas darbus. Pele ir ērti izmantojama, tajā ir rullītis un viegli sasniedzami taustiņi. Ar 1,5 metru garumu, jums būs daudz vietas, lai darbotos ērti.
Nobeigumā, ar Gigabyte KM6300 klaviatūras peles komplektu pieejamais Plug and Play pats par sevi parāda, cik ērti un vienkārši ir jau iegādāties un uzstādīt to bez jebkādiem papildu soļiem. Milzīgs skaits funkciju un iespēju, kas ir pieejamas jau šajā produktā, padarīs jūsu darbu izpildi ļoti vieglu un patīkamu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Klaviatūra Klaviatūra KM6300 Wired combo with multimedia controls ENG | €21.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Membrānas klaviatūra |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 10 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Karsto taustiņu skaits | 10 |
| Multivides taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB centrmezgls | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Sertifikācija | CE, FCC, BSMI |
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Peles vada garums | 1,5 m |
| Peles taustiņu ekspluatācijas ilgums | 3 milijons zīmes |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Plug and Play | |
| Dizains | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Regulējams tastatūras augstums | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows Vista,Windows XP |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 440 x 153 x 25 mm |
| Tastatūras svars | 488 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 62 x 105 x 41 mm |
| Peles svars | 83 g |