Ražotājs: Hama
Modelis: 00182685
EAN: 4047443479662
Hama KMW-600. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%), Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Tastatūras izkārtojums: QWERTZ, Tastatūras taustiņu skaits: 105. Rokas locītavas atslogotājs. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Antracīts, Melns. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
HAMA Tastatur- und Maus-Set KMW-600, schwarz/anthrazit | €21.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Pogu skaits | 6 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Bateriju (peles) skaits | 1 |
| Peles ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Vācu |
| Rādītājierīce | Peles pogas |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu skaits | 105 |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Īpašības | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Baterijas pievienotas | |
| Dizains | |
| Ergonomisks dizains | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Antracīts, Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 442 x 200 x 25 mm |
| Tastatūras svars | 692 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 70 x 103 x 42 mm |
| Peles svars | 89 g |