Ražotājs: Hiditec
Modelis: GKE010005
EAN: 8436545693452
Hiditec GKE010005. Tastatūras formas standarts: 75%. Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu & Bezvadu, Ierīces interfeiss: USB + RF Wireless + Bluetooth, Klaviatūras taustiņu slēdzis: Mehāniskie taustiņi, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Tastatūras taustiņu skaits: 85. Fona apgaismojuma veids: RGB LED. Kabeļa garums: 1,5 m. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Ierīces interfeiss | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Mechanical |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Spanish |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | 75% |
| Cipartastatūra | No |
| Taustiņu augšdaļu materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS) |
| Tastatūras taustiņu skaits | 85 |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 50 milijons zīmes |
| Karstie taustiņi | Jā |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu & Bezvadu |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Fona apgaismojuma veids | RGB LED |
| Pretgaismas krāsa | Multicolour |
| Regulējams apgaismojums | Jā |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Ergonomisks dizains | Jā |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| LED indikatori | Izlādēta tastatūras baterija |
| Īpašības | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Atdalāms kabelis | Jā |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija, USB |
| Tastatūras bateriju veids | Iebūvēta baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litijs |
| Baterijas performance | 2500 mAh |
| Atkārtoti uzlādējams | Jā |
| Austiņas | |
| Austiņas komplektā | Nē |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras svars | 650 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |