Ražotājs: iggual
Modelis: IGG317860
EAN: 8435364317860
iggual CK-BUSINESS-105T. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%), Ierīces interfeiss: USB, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Tastatūras taustiņu skaits: 105. Kabeļa garums: 1,4 m. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual CK-BUSINESS-105T tastatūra USB QWERTY Melns | €9.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu skaits | 105 |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Multivides taustiņi | |
| USB centrmezgls | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Plastmasa |
| LED indikatori | |
| Īpašības | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Kabeļa garums | 1,4 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 444 x 144 x 22 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 170 mm |
| Iepakojuma dziļums | 450 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 545 g |