| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo Business Black Preferred Pro USB - German keyboard QWERTZ | €163.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Vācu |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 453 x 185 x 34 mm |
| Tastatūras svars | 1,27 kg |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Augstums | 1.3 in mm |
| Platums | 17.8 in mm |
| Dziļums | 7.3 in mm |
| I/O pieslēgvietas | USB |