Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-005692
EAN: 0641438921514
Logitech Illuminated Keyboard k740. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Tastatūras izkārtojums: QWERTY. Rokas locītavas atslogotājs. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Logitech K740 USB QWERTY Pan Nordic Black | €109.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Ziemeļvalstu |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Pretgaismas krāsa | Balts |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras svars | 1,05 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Oriģinālās kastes platums | 296 mm |
| Kastes garums (Master) | 494 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 243 mm |
| Kastes svars (Master) | 12,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 34 mm |
| Iepakojuma dziļums | 474 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 1,44 kg |