Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Ungāru |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Sertifikācija | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Minimālās sistēmas prasības | USB |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 450 x 155 x 23,5 mm |
| Tastatūras svars | 550 g |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7 Linux 2.6+ |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 28,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 468,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 184,2 mm |
| Iepakojuma svars | 756,5 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 162 mm |
| Kastes garums (Master) | 486 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 402 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,32 kg |