Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-002482
EAN: 5099206020689
Logitech K120 Corded Keyboard. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Tastatūras izkārtojums: AZERTY, Tastatūras taustiņu skaits: 103. Kabeļa garums: 1,5 m. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LOGITECH K120 | €36.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | AZERTY |
| Tastatūras valoda | Beļģijas |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | Jā |
| Tastatūras taustiņu skaits | 103 |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 10 milijons zīmes |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB centrmezgls | Nē |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Nē |
| Izturība pret izšļakstījumiem līdz | 60 ml |
| Sertifikācija | CE, FCC, CB, RoHS |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Pilnizmēra tastatūra | Nē |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Regulējams tastatūras augstums | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret šļakstiem |
| LED indikatori | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Tastatūras svars | 550 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7/Linux kernel 2.6+ |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50992060206810 |
| Oriģinālās kastes platums | 162 mm |
| Kastes garums (Master) | 486 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 402 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,32 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 31650,264 cm³ |
| Daudzums uz paletes | 450 pcs |
| Kastes uz paletes | 45 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 8400 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 15800 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 15800 pcs |
| Kartona kārbu skaits kombinētajā konteinerā (20 pēdas) | 840 pcs |
| Kartona kārbu skaits intermodālā konteinerā (40 pēdas) | 1580 pcs |
| Kartona kārbu skaits intermodālā konteinerā (40 pēdas, HC) | 1580 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 28,6 mm |
| Iepakojuma dziļums | 468,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 184,2 mm |
| Iepakojuma svars | 756,5 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |