Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-006091
EAN: 5054484618379
Logitech K830. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF bezvadu sakari + Bluetooth, Tastatūras izkārtojums: QWERTY. Fona apgaismojuma veids: LED. Kabeļa garums: 1,3 m. Ieteicamais pielietojums: Mājas. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Mājas |
| Ierīces interfeiss | RF bezvadu sakari + Bluetooth |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Britu angļu valoda |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 5 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| USB centrmezgls | |
| Mērķis, rezultāts | TV/HTPC |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Klusie taustiņi | |
| Trokšņu līmenis | 55 dB |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Pretgaismas krāsa | Balts |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterijas LED indikators | |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Kabeļa garums | 1,3 m |
| Pagarināmā kabeļa garums | 1,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas mūžā ilgums | 240 h |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Uzlādes avots | Micro-USB B |
| USB uzlāde | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Vienojošais uztvērējs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma platums | 142 mm |
| Iepakojuma dziļums | 385 mm |
| Iepakojuma augstums | 42 mm |
| Iepakojuma svars | 831 g |
| Vienības apjoms | 2296 cm³ |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 5.0, Android 5.1 |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 367 x 125,3 x 16,5 mm |
| Tastatūras svars | 495 g |
| Skārienpaliktņa diagonāle | 8,89 cm |
| Skārienpaliktņa platums | 8 cm |
| Skārienpaliktņa augstums | 5,2 cm |
| Papildus informācija | |
| Iekšējs | |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 50992060498819 |
| Oriģinālās kastes platums | 222 mm |
| Kastes garums (Master) | 295 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 400 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,64 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 26200 cm³ |
| Daudzums uz paletes | 650 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 11510 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 23640 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 27070 pcs |