Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-002525
EAN: 5099206021440
Logitech K120 darba tastatūra USB AZERTY Belgijas versijā ir lieliska izvēle visiem, kuri meklē uzticamu un efektīvu tastatūru savam birojam. Šī tastatūra piedāvā pilna izmēra (100%) izkārtojumu ar taisnstilu un AZERTY tastatūras izvietojumu, kas ir speciāli izstrādāts Belgijas tirgum.
Logitech K120 tastatūra ir izturīga un izturīga dizaina, kas ir izveidota, lai ilgi kalpotu un nodrošinātu aizsardzību pret nejaušiem izlietumiem. Tā ir viegli savienojama ar vadu USB interfeisu, un tā 1,5 metru garais vads ļauj ērti izvietot uz galda.
Šī tastatūra ir ideāli piemērota universālai lietošanai, piedāvājot visus nepieciešamos elementus ikdienas darbam. Cipartastatūra un Windows taustiņi ir ērti izvietoti, lai tos varētu viegli izmantot. Tastatūra ir sertificēta atbilstīgi CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP un KCC drošības standartiem.
Turklāt Logitech K120 tastatūra ir Plug and Play ierīce, kas ļauj ātri un vienkārši to iestatīt, neprasa programmatūru vai draiverus. Dziļi redzami LED indikatori Caps Lock, Num Lock un Scroll Lock uzrāda stāvokļa atjauninājumus, un regulējama tastatūras augstuma funkcija nodrošina ērtu rakstīšanas pieredzi.
Iepakojuma dati parāda, ka tastatūra tiek iepakota vieglā iepakojumā, kurā ir iekļauta lietotāja pamācība, bet loģistikas dati parāda izmērus ārējām kastēm.
Šī tastatūra ir saderīga ar Windows operētājsistēmām, ieskaitot Windows XP, Windows Vista un Windows 7, kā arī ar Linux operētājsistēmām. Ar tā monohromātisko virsmas krāsojumu un melno produktu krāsu Logitech K120 tastatūra ir izskatīga un moderna dizaina iekārta, kas izskatās lieliski jebkurā birojā.
Kopumā Logitech K120 darba tastatūra USB AZERTY Belgijas versijā ir uzticama un efektīva tastatūra, kas izveidota ikdienas lietošanai birojā. Tās izturīgais dizains, saderība ar dažādām operētājsistēmām un viegli lietojamie elementi padara to par lielisku izvēli jūsu nākamajai tastatūras iegādei.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Logitech Keyboard K120 for Business tastatūra USB AZERTY Beļģijas Melns | €41.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | AZERTY |
| Tastatūras valoda | Beļģijas |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | Jā |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 10 milijons zīmes |
| Tastatūras taustiņa profils | Zema profila |
| Windows taustiņi | Jā |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB centrmezgls | Nē |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Nē |
| Izturība pret izšļakstījumiem līdz | 60 ml |
| Sertifikācija | CE, TUV, WEEE, FCC, UL/cUL, VCCI, BSMI, EPUP, KCC |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Pilnizmēra tastatūra | Jā |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Regulējams tastatūras augstums | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret šļakstiem |
| LED indikatori | Jā |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Plug and Play | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Nē |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Tastatūras svars | 550 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Oriģinālās kastes platums | 163 mm |
| Kastes garums (Master) | 337 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 486 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,95 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Iepakojuma platums | 29,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 163 mm |
| Iepakojuma augstums | 474 mm |
| Iepakojuma svars | 694,5 g |