Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-008520
EAN: 5099206072589
Logitech MK850 Performance Wireless Keyboard and Mouse Combo. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%), Ierīces interfeiss: RF bezvadu sakari + Bluetooth. Rokas locītavas atslogotājs. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns, Balts. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Клавиатура LOGITECH MK850 PERFORMANCE WRLS COMBO N/A - HEB - INTNL-973 | €147.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Jā |
| Formas faktors | Labā roka |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 8 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Rullējamais ritentiņš | Jā |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Peles baterijas tips | AA |
| Peles akumulatora tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Peles baterijas kalpošanas laiks | 24 mēnesis(i) |
| Bateriju (peles) skaits | 1 |
| Peles ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | Jā |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF bezvadu sakari + Bluetooth |
| Tastatūras valoda | Ebreju |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | Jā |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Nē |
| Rokas locītavas atslogotājs | Jā |
| Regulējams tastatūras augstums | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 49 mm |
| Iepakojuma dziļums | 526 mm |
| Iepakojuma augstums | 221 mm |
| Iepakojuma svars | 1,24 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 2 |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas performance | 2000 mAh |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 36 mēnesis(i) |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android 7.1, Android 7.1.2, Android 10, Android 8.0, Android 10.0, Android 9.0, iPadOS, Android 7.0 |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 430 x 25 x 210 mm |
| Tastatūras svars | 733 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 74 x 45 x 115 mm |
| Peles svars | 135 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 206 mm |
| Kastes garums (Master) | 535 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 237 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,48 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Sensors | Logitech Advanced Optical Tracking |