Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-003745
EAN: 0013088334868
Logitech Wireless Keyboard K270. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%), Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Ieteicamais pielietojums: Universāls. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Logitech K270 näppäimistö Langaton RF QWERTY englanti Musta | €42.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
Keyboard WL Logitech K270 UK | €48.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Plug and Play | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 2 |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Baterijas performance | 1000 mAh |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 4 |
| Dizains | |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret šļakstiem |
| LED indikatori | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Vienojošais uztvērējs | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 31,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 454,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 158,8 mm |
| Iepakojuma svars | 658 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| USB nepieciešams | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 441,5 x 22 x 149 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 137 mm |
| Kastes garums (Master) | 464 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 174 mm |
| Kastes svars (Master) | 3 kg |