Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-006239
EAN: 4053162427877
Logitech Wireless Performance Combo MX800. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Tastatūras izkārtojums: QWERTZ, Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | Jā |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Lāzers |
| Rullējamais ritentiņš | Jā |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Vācu |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | Jā |
| Karstie taustiņi | Jā |
| Ieprogrammējami karstie taustiņi | Jā |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| USB centrmezgls | Nē |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Nē |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Vienojošais uztvērējs | Jā |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 462 mm |
| Iepakojuma augstums | 205 mm |
| Iepakojuma svars | 1,68 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 2000 mAh |
| Akumulatora jauda | 5,55 vatstunda |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 462 x 200 x 80 mm |
| Svars | 1,77 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 350 mm |
| Kastes garums (Master) | 476 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 218 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,7 kg |