Ražotājs: Logitech
Modelis: 920-006240
EAN: 5099206051409
Logitech Wireless Performance Combo MX800. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Tastatūras izkārtojums: QWERTZ, Ieteicamais pielietojums: Universāls. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls/Horizontāls |
| Gumijas rokturi | |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Swiss |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Unifying receiver |
| Vienojošais uztvērējs | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Lietotāja pamācība | |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 462 mm |
| Iepakojuma augstums | 205 mm |
| Iepakojuma svars | 1,68 kg |
| Dizains | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Ergonomisks dizains | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Regulējams tastatūras augstums | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 2000 mAh |
| Akumulatora jauda | 5,55 vatstunda |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Īpašības | |
| Plug and Play | |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 350 mm |
| Kastes garums (Master) | 476 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 218 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,7 kg |