Ražotājs: Microsoft
Modelis: PY9-00019
EAN: 0885370997866
Microsoft 850. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Tastatūras izkārtojums: QWERTY, Ieteicamais pielietojums: Universāls. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft 850 keyboard RF Wireless QWERTY UK English Black | €44.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Peles baterijas tips | AA |
| Bateriju (peles) skaits | 2 |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Britu angļu valoda |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 5 milijons zīmes |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Pilnizmēra tastatūra | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 2 |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 15 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērēja dimensijas (W x D x H) | 15 x 6,89 x 27,6 mm |
| Uztvērēja svars | 2,8 g |
| Baterijas pievienotas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 65 % |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 227 x 486 x 45,7 mm |
| Tastatūras svars | 601 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 58,3 x 113 x 39,6 mm |
| Peles svars | 65,9 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |