Ražotājs: Microsoft
Modelis: B2M-00006
EAN: 0882224015226
Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Izliekta. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Tastatūras izkārtojums: QWERTY. Rokas locītavas atslogotājs. Kabeļa garums: 1,53 m. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Amerikāņu angļu valoda |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 1 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Tālummaiņas slīdnis | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Izliekta |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| LED indikatori | |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,53 m |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 65 % |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 503 x 262 x 82,8 mm |
| Tastatūras svars | 1,3 kg |