Ražotājs: Microsoft
Modelis: L5V-00001
EAN: 0021111545211
Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop. Tastatūras veids: Izliekta. Savienojamības tehnoloģija: Bezvadu, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu. Rokas locītavas atslogotājs. Ieteicamais pielietojums: Birojs. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop keyboard RF Wireless US English Black | €157.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | BlueTrack |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pogu skaits | 7 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Peles baterijas tips | AA |
| Bateriju (peles) skaits | 2 |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Tastatūras valoda | Amerikāņu angļu valoda |
| Cipartastatūra | |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Mērķis, rezultāts | PC/serveris |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Izliekta |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 3 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Tastatūras bateriju veids | AAA |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 2 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja dimensijas (W x D x H) | 13,7 x 27,5 x 4,5 mm |
| Uztvērēja svars | 2,5 g |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 65 % |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 392 x 228 x 59 mm |
| Tastatūras svars | 842 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 74,9 x 98,2 x 56,7 mm |
| Peles svars | 155 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716060 |