| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Microsoft Wireless Desktop 2000 RF Wireless Black | €50.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tastatūra | |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | BlueTrack |
| Pogu skaits | 3 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterijas LED indikators | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 447 x 185 x 0 mm |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 67 x 116,1 x 0 mm |