Ražotājs: MSI
Modelis: VIGOR GK20
EAN: 0824142221822
MSI VIGOR GK20. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Ierīces interfeiss: USB, Klaviatūras taustiņu slēdzis: Membrānas klaviatūra, Tastatūras izkārtojums: QWERTZ. Fona apgaismojuma veids: RGB LED, Rokas locītavas atslogotājs. Kabeļa garums: 1,8 m. Ieteicamais pielietojums: Speļu. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Klaviatūra MSI Vigor GK20 (S11-04US261-CLA) | €40.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Speļu |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Membrānas klaviatūra |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTZ |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 12 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Fona apgaismojuma veids | RGB LED |
| Pretgaismas krāsa | Multicolour |
| Regulējams apgaismojums | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Dubultattēlu novēršana | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 455,2 x 171,3 x 343 mm |
| Tastatūras svars | 866,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 1,26 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |