Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-KEYBOARD-0369
EAN: 8435430619324
NGS SPELL KIT. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Ierīces interfeiss: USB + Bluetooth, Tastatūras izkārtojums: AZERTY. Rokas locītavas atslogotājs. Ieteicamais pielietojums: Universāls. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Kustības izšķirtspēja | 2400 DPI |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Peles baterijas tips | AA |
| Bateriju (peles) skaits | 2 |
| Peles ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ierīces interfeiss | USB + Bluetooth |
| Tastatūras izkārtojums | AZERTY |
| Tastatūras valoda | Franču |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 10 milijons zīmes |
| Tastatūras taustiņa profils | Zema profila |
| Vairāku ierīču atbalsts | |
| Windows taustiņi | |
| Karstie taustiņi | |
| Karsto taustiņu skaits | 10 |
| Multivides taustiņi | |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Sertifikācija | CE |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Ergonomisks dizains | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Regulējams tastatūras augstums | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Plastmasa |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs |
| LED indikatori | |
| Īpašības | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Tastatūras bateriju veids | AA |
| Bateriju (tastatūras) skaits | 2 |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Informācija par iepakojumu | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Nano uztvērējs |
| Baterijas pievienotas | |
| Manuāls | |
| Lietotāja pamācība | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 540 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 54 mm |
| Iepakojuma svars | 800 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 445 x 200 x 25 mm |
| Tastatūras svars | 680 g |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 120 x 80 x 50 mm |
| Peles svars | 106 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 560 mm |
| Kastes garums (Master) | 230 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,24 kg |
| Daudzums uz paletes | 90 pcs |