Ražotājs: ROCCAT
Modelis: ROC-12-275
EAN: 0731855502752
ROCCAT Vulcan TKL. Tastatūras formas standarts: Tenkeyless (80 - 87%). Tastatūras veids: Taisni. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ierīces interfeiss: USB, Klaviatūras taustiņu slēdzis: Mehāniskie taustiņi, Tastatūras izkārtojums: QWERTY. Fona apgaismojuma veids: RGB LED. Ieteicamais pielietojums: Mājas. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ROCCAT Vulcan TKL (Switch Titan Speed) | €129.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | Nē |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Mājas |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Klaviatūras taustiņu slēdzis | Mechanical |
| Tastatūras izkārtojums | QWERTY |
| Tastatūras valoda | Franču |
| Rādītājierīce | Nē |
| Tastatūras formas standarts | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Cipartastatūra | No |
| Tastatūras taustiņu ekspluatācijas ilgums | 50 milijons zīmes |
| Windows taustiņi | Jā |
| Multivides taustiņi | Jā |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Taustiņa ceļa atstatums | 1,4 mm |
| Pooling biežums | 1000 Hz |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | Jā |
| Fona apgaismojuma veids | RGB LED |
| Pretgaismas krāsa | Multicolour |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Regulējams tastatūras augstums | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 360 x 133,3 x 34 mm |
| Tastatūras svars | 660 g |
| Svars | 961,6 g |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 173 mm |
| Platums | 384 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 6 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 402 mm |
| Kastes garums (Master) | 289 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 200 mm |
| Kastes svars (Master) | 6,1 kg |
| Kastes uz paletes | 384 pcs |