Ražotājs: Trust
Modelis: 23977
EAN: 8713439239775
Trust TKM-250. Tastatūras formas standarts: Pilns izmērs (100%). Tastatūras veids: Taisni. Ierīces interfeiss: USB. Kabeļa garums: 1,8 m. Ieteicamais pielietojums: Universāls. Produkta krāsa: Melns. Pele iekļauta
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Trust TKM-250 tastatūra Pele iekļauta USB Spāņu Melns | €14.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Pele iekļauta | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Peles vada garums | 1,8 m |
| Tastatūra | |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Tastatūras valoda | Spanish |
| Rādītājierīce | |
| Tastatūras formas standarts | Pilns izmērs (100%) |
| Cipartastatūra | |
| Windows taustiņi | |
| Dizains | |
| Displeja fona gaisma | |
| Tastatūras veids | Taisni |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret šļakstiem |
| LED indikatori | |
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Svars&dimensijas | |
| Tastatūras dimensijas (WxDxH) | 449 x 148 x 30 mm |
| Tastatūras svars | 448 g |
| Peles svars | 100 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |