Ražotājs: Philips
Modelis: HD9255/90
EAN: 8720389014895
Philips 5000 series HD9255. Produkta veids: Karstā gaisa fritētājs, Kapacitāte: 4,1 L, Cepšanas ierīces tilpums: 0,8 kg. Konstrukcijas veids: Viens, Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Ar pieskārienu. Ekrāna veids: LED. Jauda: 1400 W. Platums: 264 mm, Dziļums: 360 mm, Augstums: 295 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Konstrukcijas veids | Viens |
| Ierīces novietojums | Atsevišķs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Salocāms rokturis | Nē |
| Rokturis(i) | Jā |
| Nesakarstošs rokturis | Jā |
| Nelīpošās virsmas iekšējais trauks | Jā |
| Cepšanas grozu skaits | 1 |
| Aukstās sienas novietojums | Jā |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Auklas garums | 0,8 m |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Skata lodziņš | Nē |
| Nepielīpošs pārklājums | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Karstā gaisa fritētājs |
| Kapacitāte | 4,1 L |
| Cepšanas ierīces tilpums | 0,8 kg |
| Zemu tauku cepšanas tehnoloģija | Rapid Air |
| Programmu skaits | 13 |
| Cepšanas funkcija | Jā |
| Cepšanas funkcija | Jā |
| Grilēšana | Jā |
| Cepšanas funkcija | Jā |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Jā |
| Esošās gatavošanas programmas | Jā |
| Regulējams termostats | Jā |
| Digitālais taimeris | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Rapid Air tehnoloģija | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1400 W |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 264 mm |
| Dziļums | 360 mm |
| Augstums | 295 mm |
| Svars | 4,55 kg |
| Dimensijas (WxDxH) | 264 x 360 x 295 mm |
| Izgaismojošie elementi | |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Ekrāna veids | LED |
| Gatavības indikators | Jā |
| Temperatūras gatavības indikators | Jā |
| Trauksmei gatavs | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Apgaismots ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | Jā |
| Papildus informācija | |
| Kapacitāte | 0,8 g |
| Trauka tilpums | 4,1 L |
| Krāsa | Nē |
| Tehniskās detaļas | |
| Cooking types | Grils, Saglabā siltu, Uzsildīt |