| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Nosilec za telefon Ugreen 60548, za kolo | €15.90 |
|
www.emundia.si |
UGREEN držalo telefona za kolo | €17.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Mobilās ierīces tips | Mobilais tālrunis/viedtālrunis |
| Piemērota lietošana | Velosipēds |
| Tips | Pasīvais turētājs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces stiprinājuma veids | Piesūceknis |
| Materiāls | ABS, Alumīnijs, Silikons |
| Orientācija | Horizontāli/Vertikāli |
| Ergonomika | |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Minimālais ierīces platums | 11,7 cm |
| Maksimālais ierīces platums | 17,3 cm |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 11,7 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17,3 cm |