Ražotājs: Philips
Modelis: D4752B/01
EAN: 4895229101173
Philips D4752B. Tips: DECT telefons, Klausules veids: Bezvadu tālrunis. Telefons ar mkrofonu un skaļruni. Iekštelpu maksimālais diapazons: 50 m, Maksimālais āra diapazons: 300 m. Tālruņu grāmatas ietilpība: 50 ieraksti. Zvanītāja ID. Displeja diagonāle: 4,57 cm (1.8"). Produkta krāsa: Melns. Iekļauto klausuļu skaits: 2
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Philips D4752B DECT telefons Zvanītāja ID Melns | €81.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Tips | DECT telefons |
| Integrēts automātiskais atbildētājs | |
| Klausules veids | Bezvadu tālrunis |
| Ierakstīšanas laiks | 30 min |
| Intercom | |
| Iekštelpu maksimālais diapazons | 50 m |
| Maksimālais āra diapazons | 300 m |
| Melodiju skaits | 10 |
| GAP saderīgs | |
| Klusuma režīms | |
| ECO režīms | |
| Telefona īpašības | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Tālruņu grāmatas ietilpība | 50 ieraksti |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Zvana vadība | |
| Zvanītāja ID | |
| Atkārtota numura izsaukšana | |
| Atkārtotas numura izsaukšanas kapacitāte | 20 |
| Zvana gaidīšana | |
| Izsaukuma reģistrēšana | 50 |
| Zvana bloķēšana | |
| Dizains | |
| Uzstādīšanas tips | Brīvi stāvošs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizmugurapgaismojuma pogas | |
| Tastatūras bloķēšana | |
| Neslīdošs rokturis | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Displeja diagonāle | 4,57 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Niķeļa-metāla hidrīda (NiMH) |
| Baterijas performance | 500 mAh |
| Baterijas uzlādes laiks | 8 h |
| Runāšanas laiks | 16 h |
| Standby laiks | 250 h |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto klausuļu skaits | 2 |
| Manuāls | |
| Vadības īpašības | |
| Skaļuma kontrole | Pogas |
| Kalendārs | |
| Modinātājpulkstenis | |
| Personalizācija | Zvanu toņi |
| Ieprogrammējami karstie taustiņi | |
| Izgaismojošie elementi | |
| Baterijas stāvokļa indikators | |
| LED indikatori | Signāla stiprums |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE |
| SAR vērtība | 0,1 Vati uz kilogramu |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Iepakojuma platums | 185 mm |
| Iepakojuma dziļums | 84 mm |
| Iepakojuma augstums | 136 mm |
| Iepakojuma svars | 646 g |