Ražotājs: LG
Modelis: 43UP80003LA
EAN: 8806091200211
LG 43UP80003LA. Displeja diagonāle: 109,2 cm (43"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma, Projektora formātu attiecība: 16:9. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Spēles režīms | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 109,2 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Tīklošana | |
| Bluetooth | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 64,8 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 88 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |