Modelis: 55UR78006LK.AEUD
EAN: 8806087981216
LG 55UR78006LK. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.alternate.de |
LG 55UR78006LK 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns | €519.00 |
hiq24.de |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Teleteksts | 2000 lappuses |
| Teleteksta standarti | Top-text |
| Subtitru funkcija | |
| Video kompresijas formāti | H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Atbalstāmie subtitru formāti | DVB |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Atbalstītie video formāti | HEVC, VP9 |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Skaņas samazināšana | |
| Spēļu funkcijas | Automātisks zema latentuma režīms (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer |
| 4k uzlabotājs | |
| Video uzlabošana | |
| Vecākvadība | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Progresīvā izvērse | |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna formāta iestatīšana | 4:3, 16:9, Tālummaiņa |
| Atsvaidzes intensitāte | 50 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139,7 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | WebOS |
| Darbināmās sistēmas versija | webOS 23 |
| Ekrānu dublēšana | |
| Atbalsta Video on Demand (VOD) funkciju | |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | |
| Smart režīmi | Kino, Kinorežisors, Sporta, Standarts, Spilgts |
| Dzīvesstils applikācijas | Sedition Art |
| Mūzikas aplikācijas | Spotify |
| Sporta aplikācijas | DAZN, Sports Alerts |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Interneta pārlūks | |
| Pārlūkošana | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| HDMI versija | 2.1 |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 1 |
| RF konektoru veids | F, IEC |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| AC (jauda) in | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Essence Graphite |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 300 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 162 mm |
| Iepakojuma augstums | 810 mm |
| Iepakojuma svars | 18,9 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 81 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 121 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģiju glabājošs režīms | |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Vadības īpašības | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 37 |
| Pamata viesnīcas režīms | |
| Viesnīcas režīms | |
| ECO režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| On/Off taimeris | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Skaņas režīmi | AI Sound Pro |
| Adaptīvā skaņa | |
| Automātisks skaļuma levelers | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1235 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 230 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 780 mm |
| Svars (ar statīvu) | 14,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 1235 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 57,5 mm |
| Augstums (bez statīva) | 715 mm |