Ražotājs: LG
Modelis: 65QNED966QA
EAN: 8806091274021
LG 65QNED966QA. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 7680 x 4320 pikseļi, HD veids: 8K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: QNED, Ekrāna forma: Plakana virsma, LED aizmugures apgaismojums veids: Mini LED diode. Viedtelevizors. Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | HDR Effect, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma Pro (HLG Pro) |
| Spēļu funkcijas | Automātisks zema latentuma režīms (ALLM) |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| HD veids | 8K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | QNED |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Mini LED diode |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atsvaidzes intensitāte | 60 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 164 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Nodrošināta operētājsistēma | WebOS |
| Darbināmās sistēmas versija | WebOS 22 |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | |
| Smart režīmi | Kinorežisors |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Miracast | |
| Interneta pārlūks | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | MR22 |
| Iepakojuma platums | 1600 mm |
| Iepakojuma dziļums | 253 mm |
| Iepakojuma augstums | 970 mm |
| Iepakojuma svars | 39,1 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 111 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 215 kWh |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Subvūfera RMS jauda | 40 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Skaņas režīmi | AI Sound Pro |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1444 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 336 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 902 mm |
| Svars (ar statīvu) | 30,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 144,4 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 2,95 cm |
| Augstums (bez statīva) | 83,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 28,9 kg |
| TV tuneris | |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Papildus informācija | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 3 |
| Vadības īpašības | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Darbojas ar Google Assistant | |