Ražotājs: LG
Modelis: 43NANO783QA
EAN: 8806091635181
LG NanoCell 43NANO783QA TV ir izdevīgs ieguldījums Tavā mājas izklaides sistēmā. Šis televizors piedāvā 4K Ultra HD skatīšanās pieredzi ar iespaidīgu skaidrību un krāsu intensitāti dziļajiem ritmiem un sulīgām ainavām. Ar plašo 109.2 cm (43\") plakano ekrānu ar NanoCell tehnoloģiju un tiešo LED aizmugures apgaismojumu, Tu varēsi baudīt iespaidīgu skatīšanās pieredzi ar 16:9 proporcijām.
Aprīkots ar Wi-Fi un Ethernet LAN savienojumiem, LG NanoCell TV nodrošina bezproblēmu interneta pārlūkošanu un bezvadu straumēšanu, lietojot standartus 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) un Wi-Fi 5 (802.11ac). Pateicoties Bluetooth 5.0, Tu varēsi ērti straumēt skaņu no sava viedierīces, bet Miracast funkcija ļauj bez piepūles spoguļot savu atbilstīgo mobilo ierīci vai datoru ekrānu uz TV ekrāna.
LG NanoCell 43NANO783QA ir pieejams apdullinošā pelēkā dizainā, VESA stiprinājuma saderīgs ar 200 x 200 mm paneli. Iepakojumā ietilpst darbvirsmas statīvs, tālvadības pults, viedtālvadības pults un e-instrukcija ar iepakojuma svaru 12.8 kg un izmēriem 1075 x 660 x 187 mm.
Šis viedtelevizors nodrošina Dolby Atmos skaņas atgūšanu, 20 vatu nominālo jaudu un uzlabotu audio atgriešanas kanālu (eARC) un adaptīvo skaņas kontroli (ASC). Ar spēļu režīmu, apkārtējās gaismas sensoru un spēles funkcijām, piemēram, spēles informācijas paneļu un spēļu optimizatoru, Tu varēsi baudīt personalizētu skatīšanās pieredzi.
LG NanoCell 43NANO783QA ir aprīkots arī ar vairākiem portiem, ieskaitot 3 HDMI portus, 2 USB 2.0 portus, Ethernet LAN (RJ-45) portu, digitālā audio optisko izeju, AC (barošana) ieeju, RF portus, HDMI portus, kopīgiem interfeisiem (CI+) un audio atgriešanas kanāla (ARC) funkciju. Šī viedtelevizora TV tūneris ir digitāls un atbalsta automātisku kanālu meklēšanu un digitālo signāla formātu sistēmas DVB-C, DVB-S2 un DVB-T2.
LG NanoCell TV ir aprīkots ar Web OS operētājsistēmu un Smart TV, kā arī interneta TV, ekrāna spoguļošanas un video aplikācijām, ieskaitot Amazon Prime Video, Apple TV, Disney + un Netflix, piedāvājot neuzrakstāmu izklaides pieredzi. Lietošanas ērtībai LG NanoCell 43NANO783QA nodrošina Electroniskās programmas vadītāju (EPG), pārslēgšanos ar aizmidzināšanas taimeru, ieslēgšanu/izslēgšanu ar taimeri, automātisko izslēgšanos, atjaunināmu programmaparatūru, ECO režīmu, balss vadību, darbību ar Alexa un Google asistentu un pamata viesnīcas režīmu.
Šī viedtelevizora izmēri ar statīvu ir
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Teleteksts | 2000 lappuses |
| Atbalstāmie subtitru formāti | DVB |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Spēļu funkcijas | Game Dashboard, Game Optimizer |
| Video uzlabošana | |
| 4k uzlabotājs | |
| Vecākvadība | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| USB ierakstīšana | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 109,2 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Progresīvā izvērse | |
| Ekrāna tehnoloģija | NanoCell |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 108 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | WebOS |
| Ekrānu dublēšana | |
| Video aplikācijas | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Miracast | |
| Pārlūkošana | |
| Interneta pārlūks | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija | 2.0 |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Tālvadības pults | |
| Viedā tālvadības pults iekļauta komplektā | |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1075 mm |
| Iepakojuma dziļums | 187 mm |
| Iepakojuma augstums | 660 mm |
| Iepakojuma svars | 12,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vadības īpašības | |
| Balss vadība | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| Pamata viesnīcas režīms | |
| ECO režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| On/Off taimeris | |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 54 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 82 kWh |
| Enerģiju glabājošs režīms | |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | |
| Adaptīvā skaņas kontrole (ASC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 967 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 249 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 629 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,3 kg |
| Platums (bez statīva) | 96,7 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,77 cm |
| Augstums (bez statīva) | 56,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 9,2 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Digitāls |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automātiska kanāla meklēšana | |