Ražotājs: LG
Modelis: OLED55G39LA.AEU
EAN: 8806091776792
LG OLED evo OLED55G39LA. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: OLED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: OLED Motion, Projektora formātu attiecība: 16:9. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 200 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| AMD FreeSync | Jā |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| Multi View | Jā |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | OLED Motion |
| Atsvaidzes intensitāte | 100 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | WebOS |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | Jā |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Jā |
| Interneta pārlūks | Jā |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Parastais interfeiss | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | Jā |
| Iepakojuma platums | 1360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 172 mm |
| Iepakojuma augstums | 810 mm |
| Iepakojuma svars | 24,7 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 77 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 171 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Audio izvades kanāli | 4.2 kanāli |
| RMS nominālā jauda | 60 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1222 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 245 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 757 mm |
| Svars (ar statīvu) | 22 kg |
| Platums (bez statīva) | 1222 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 27,2 mm |
| Augstums (bez statīva) | 703 mm |
| Svars (bez statīva) | 17,8 kg |
| Statīva platums | 43,2 cm |
| Statīva dziļums | 24,5 cm |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Vadības īpašības | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | Jā |