Ražotājs: LG
Modelis: OLED65C35LA
EAN: 8806084071156
LG OLED evo OLED65C35LA. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: OLED evo, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: OLED Motion, Projektora formātu attiecība: 16:9. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
LG OLED65C3 | €1578.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 200 mm |
| Statnes tips | Kāju statīvs |
| Statīva krāsa | Pelēks |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spēles režīms | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AC3, AC4, HE-AAC, MP2, MP3, MP4, apt-X |
| Spilgtuma konstatēšana | |
| Krāsas konstatēšana | |
| AI Upscale | |
| Attēla apstrādes tehnoloģija | LG AI Picture Pro |
| Skaņas samazināšana | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Spēļu funkcijas | Automātisks zema latentuma režīms (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG, Mainīga atjaunošanas frekvence (VRR) |
| SmartThings lietotnes atbalsts | |
| 4k uzlabotājs | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED evo |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | OLED Motion |
| Atsvaidzes intensitāte | 100 Hz |
| Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence | 100 Hz, 120 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 163,9 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | WebOS |
| Darbināmās sistēmas versija | 23 |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | |
| Smart režīmi | Kino, Speciāli, Kinorežisors, Spēle, Foto, Sporta, Standarts, Spilgts |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | LG Apps |
| Sporta aplikācijas | Sports Alerts |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Interneta pārlūks | |
| Pārlūkošana | |
| HID atbalsts | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| RF pieslēgvietu skaits | 2 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, IR |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | Magic Remote with NFC |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1600 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 950 mm |
| Iepakojuma svars | 26,4 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 97 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Enerģija patēriņš | 97 W |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 175 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 2 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 40 W |
| Audio izvades kanāli | 2.2 kanāli |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | Dolby Digital |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Skaņas režīmi | AI Sound Pro, Clear Voice Pro, Dolby audiosistēma |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1441 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 230 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 880 mm |
| Svars (ar statīvu) | 18,5 kg |
| Platums (bez statīva) | 1441 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 45,1 mm |
| Augstums (bez statīva) | 826 mm |
| Svars (bez statīva) | 16,6 kg |
| Statīva platums | 47 cm |
| Statīva dziļums | 23 cm |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Vadības īpašības | |
| On Screen Display (OSD) | |
| ECO režīms | |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| On/Off taimeris | |