Ražotājs: Philips
Modelis: 32PHT5505/05
EAN: 8718863023631
Philips 32PHT5505/05. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 1366 x 768 pikseļi, HD veids: HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| Teleteksta funkcija | |
| Video kompresijas formāti | AVI, H.264, MKV |
| Atbalstāmie subtitru formāti | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, MP3, WAV, WMA |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, GIF, JPEG, PNG |
| Atbalstītie video formāti | AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV9 |
| USB ierakstīšana | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| HD veids | HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1366 х 768 |
| Atsvaidzes intensitāte | 60 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Signāla stipruma indikators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Tālvadības pults | |
| Iepakojuma platums | 798 mm |
| Iepakojuma dziļums | 133 mm |
| Iepakojuma augstums | 520 mm |
| Iepakojuma svars | 5,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 732,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 166,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 453,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4 kg |
| Statīva platums | 55,1 cm |
| Statīva dziļums | 16,6 cm |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | NTSC, PAL, SECAM |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Vadības īpašības | |
| Attēla izslēgšana (radio) | |
| ECO režīms | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Programmaparatūra atjaunojama caur | USB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |