Ražotājs: Philips
Modelis: 50HFL5114U/12
EAN: 8718863023921
Philips 50HFL5114U/12. Displeja diagonāle: 127 cm (50"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Ekrāna spilgtums: 350 cd/m². Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-T. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 127 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītie video režīmi | 1080p |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Ekrāna spilgtums | 350 cd/m² |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 126 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android |
| Darbināmās sistēmas versija | Android TV 9 (Pie) |
| Video aplikācijas | Google TV, Netflix, YouTube |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Attālināta (IR) izvade | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, GIF, JPG, PNG |
| Video kompresijas formāti | AVI, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9 |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO |
| Atbalstītie video formāti | HEVC |
| Atbalstāmie subtitru formāti | SMI, SRT, TXT |
| Vadības īpašības | |
| Kontroles tips | Bezvadu |
| Skaits OSD valodu | 40 |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 69 kWh |
| Enerģija patēriņš | 70 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | DTS-HD, Dolby Digital AC4, Dolby MS10 |
| Iebūvēts audio dekoders | DTS, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1128 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 215 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 712 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 112,8 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 8,6 cm |
| Augstums (bez statīva) | 65,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 10,4 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Digitāls |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-T |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | PAL |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85287280 |