Ražotājs: Philips
Modelis: 55PUS7607/12
EAN: 8718863033869
Philips 7600 serijas LED 55PUS7607 4K UHD LED Smart TV ir moderns un augstas kvalitātes televizors, kas piedāvā iespaidīgu skatīšanās pieredzi. Šis televizors ir aprīkots ar viedtehnoloģijām un daudzām funkcijām, kas nodrošina lielisku izklaides un saziņas iespējas.
Ar 55 collu (139,7 cm) lielo ekrānu un 4K Ultra HD izšķirtspēju (3840 x 2160 pikseļi), Philips 7600 serijas televizors rada izcilu attēla kvalitāti ar dzīvīgām krāsām un detalizētu skaidrību. LED ekrāna tehnoloģija un 60Hz atsvaidzes intensitāte nodrošina smalku attēla izlīdzināšanu un plūdīgu kustību.
Ar plašo skatīšanās leņķi un attēla apstrādes tehnoloģiju Philips Pixel Precise Ultra HD, šis televizors piedāvā uzlabotas bildes funkcijas, kas padara skatīšanos patīkamu un reālistisku. Skaņas kvalitāti uzlabo iebūvētais audio dekoders Dolby Atmos un 20 W RMS nominālā jauda. Ar vairākiem skaņas režīmiem, ieskaitot AI Sound, jūs varat pielāgot skaņu saskaņā ar savām vēlmēm.
Pateicoties viedtehnoloģijai, Philips 7600 serijas televizors nodrošina vieglu pieslēgšanos pie Wi-Fi vai Ethernet/LAN tīkla, ļaujot pārlūkot internetu un izmantot dažādas tiešsaistes aplikācijas. Ar HDMI, USB un digitālā audio optiskās izejas pieslēgvietām, šis televizors piedāvā daudzveidīgas iespējas savienot dažādus ierīces un atskaņot saturu no dažādiem avotiem.
Philips 7600 serijas LED 55PUS7607 ir arī ērti lietojams, jo tam ir viedtelevizora funkcijas, kā arī ērti vadības un programmēšanas iespējas ar iebūvētu tālvadības pulti un elektronisko programmu vadības sarakstu (EPG). Ar remontējamības indeksu 6.9, šis televizors ir viegli apkopjams un uzturams.
Sadalītā iepakojumā ar kvalitatīvu kasti, Philips 7600 serijas LED 55PUS7607 ir viegli pārnēsājams un pasargāts no bojājumiem. Ar melno krāsu un izturīgu dizainu, šis televizors būs stilīgs un moderns papildinājums jebkurā telpā.
Ar augstas kvalitātes attēlu, uzlabotu skaņu un plašām savienošanas iespējām, Philips 7600 serijas LED 55PUS7607 4K UHD LED Smart TV ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas baudīt kvalitatīvu televīzijas skatīšanos un modernas izklaides iespējas.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Teleteksta funkcija | |
| Teleteksts | 1000 lappuses |
| Subtitru funkcija | |
| Atbalstāmie attēlu formāti | PNG, BMP, GIF, HEIF, JPEG |
| Atbalstītie audio formāti | MP3, AAC, WAV, WMA, WMA-PRO, FLAC |
| Atbalstāmie subtitru formāti | SRT, ASS, SSA, SUB, SMI, TXT |
| Atbalstītie video formāti | MPEG2, HEVC, MPEG4, VP9, H.264, AVI, MKV, H.265, MPEG1 |
| Attēla apstrādes tehnoloģija | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atsvaidzes intensitāte | 60 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 138 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | SAPHI |
| Ekrānu dublēšana | |
| Atbalsta Video on Demand (VOD) funkciju | |
| Video aplikācijas | YouTube, Netflix |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Interneta pārlūks | |
| Pārlūkošana | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 100 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | |
| Iepakojuma platums | 1360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 840 mm |
| Iepakojuma svars | 14,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 76 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 128 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,2 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Vadības īpašības | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| Plānošanas periods | 8 dienas |
| On Screen Display (OSD) | |
| ECO režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Programmaparatūra atjaunojama caur | Automātiskais atjauninājuma vednis, Tīkls, USB |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Skaņas režīmi | AI Sound |
| Automātisks skaļuma levelers | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1226,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 246,8 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 739,8 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 1226,8 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 85,3 mm |
| Augstums (bez statīva) | 712,8 mm |
| Svars (bez statīva) | 10,6 kg |
| Statīva platums | 80,8 cm |
| Statīva dziļums | 24,5 cm |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-T2, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | PAL, SECAM |
| Tehniskās detaļas | |
| Remontējamības indekss | 6.9 |