Ražotājs: Samsung
Modelis: UE65NU7105KXXC
EAN: 8801643168230
Samsung NU7105. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: PQI (Picture Quality Index) 1300, Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung NU7105 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns | €1349.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Subtitru funkcija | |
| Vietējā gaismas regulēšana | |
| Attēla apstrādes tehnoloģija | Samsung Auto Motion Plus, Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Multikodola tips | 4 |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | PQI (Picture Quality Index) 1300 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 163 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Ekrānu dublēšana | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versija | 1.5 |
| Smart režīmi | Kino, Spēle, Dabisks |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi Direct | |
| Interneta pārlūks | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija | 1.4 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| Papildus informācija | |
| 3D saderība | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Gada enerģijas patēriņš | 164 kWh |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A+ |
| Vadības īpašības | |
| Vadība ar balsi | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 27 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Samsung Slim Gender |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | TM1850A |
| Manuāls | |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1601 mm |
| Iepakojuma dziļums | 970 mm |
| Iepakojuma augstums | 178 mm |
| Iepakojuma svars | 33,7 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 118 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 190 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | Dolby Digital Plus |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1457,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 312,8 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 917,3 mm |
| Svars (ar statīvu) | 25,5 kg |
| Platums (bez statīva) | 145,8 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,97 cm |
| Augstums (bez statīva) | 83,7 cm |
| Svars (bez statīva) | 25 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-T2 |
| Automātiska kanāla meklēšana | |