Ražotājs: Samsung
Modelis: QE65Q85RATXZT
EAN: 8801643655495
Samsung QE65Q85RAT. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: QLED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: PQI (Picture Quality Index) 3800. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range (HDR) 1500, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Subtitru funkcija | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| MBR atbalsts | |
| USB ierakstīšana | |
| ConnectShare (USB) | |
| ConnectShare (HDD) | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | QLED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | PQI (Picture Quality Index) 3800 |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 163 cm |
| Augstākā spilgtuma attiecība | 81 % |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Laika nobīde | |
| Ekrānu dublēšana | |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | |
| Video aplikācijas | Netflix, NOW TV |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Interneta pārlūks | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| RS-232C pieslēguma vietas | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 3 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| VESA stiprinājums | |
| Papildus informācija | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Quantum punktu krāsu tehnoloģija | |
| Baterijas pievienotas | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Gada enerģijas patēriņš | 244 kWh |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | B |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | TM1990C |
| Manuāls | |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1621 mm |
| Iepakojuma dziļums | 215 mm |
| Iepakojuma augstums | 965 mm |
| Iepakojuma svars | 40,4 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 176 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 73,9 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 200 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Vadības īpašības | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| Skaits OSD valodu | 27 |
| Attēls attēlā | |
| ECO režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 40 W |
| Audio izvades kanāli | 2.2 kanāli |
| Iebūvēts subvūferis | |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | Dolby Digital Plus |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Digital |
| Multi-Room | |
| Multiroom audio tehnoloģija | Samsung Multiroom Link |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1449,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 327,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 918 mm |
| Svars (ar statīvu) | 28,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 144,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,19 cm |
| Augstums (bez statīva) | 83,1 cm |
| Svars (bez statīva) | 25,1 kg |
| Statīva platums | 89,7 cm |
| Statīva dziļums | 32,8 cm |
| TV tuneris | |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tūneru skaits | 2 uztvērējs/ uztvērēji |
| Automātiska kanāla meklēšana | |