Ražotājs: Samsung
Modelis: QE65Q60TAUXXH
EAN: 8806090300677
Samsung Series 6 QE65Q60TAU. Displeja diagonāle: 165,1 cm (65"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: QLED, Ekrāna forma: Plakana virsma, LED aizmugures apgaismojums veids: Dual LED. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: PQI (Picture Quality Index) 3100. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| VESA stiprinājums | |
| LED indikatori | |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Subtitru funkcija | |
| Digital Clean View | |
| Skaņas samazināšana | |
| 4k uzlabotājs | |
| Atslēga bērniem | |
| Vecākvadība | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 165,1 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | QLED |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Dual LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 163 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Ekrānu dublēšana | |
| Smart režīmi | Kino |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth | |
| Pārlūkošana | |
| Interneta pārlūks | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija | 1.4 |
| Vadības īpašības | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Balss vadība | |
| Vadība ar balsi | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Viesnīcas režīms | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| On/Off taimeris | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības tips | TM1240A |
| Viedā tālvadības pults iekļauta komplektā | |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 1606 mm |
| Iepakojuma dziļums | 178 mm |
| Iepakojuma augstums | 963 mm |
| Iepakojuma svars | 30,8 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 137 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 151 kWh |
| Enerģija patēriņš | 116 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 59 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Skaņas režīmi | Kino |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (bez statīva) | 145 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,76 cm |
| Augstums (bez statīva) | 82,9 cm |
| Svars (bez statīva) | 22,3 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automātiska kanāla meklēšana | |
| Papildus informācija | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | |