Ražotājs: Sharp
Modelis: 4T-C55BL3EF2AB
EAN: 4974019141510
Sharp Aquos 55BL3EA. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna forma: Plakana virsma. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: Active Motion 600. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 200 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Video kompresijas formāti | H.264, HEVC, MPEG4 |
| Atbalstītie audio formāti | AAC, AC3, AC4, EAC3, LPCM, M4A, MP3, OGG |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, JPEG, JPG, PNG |
| Atbalstītie video formāti | ASF, AVI, FLV, H.264, H.265, HEVC, M2TS, M4V, MKV, MP4, MPEG4, MPG, RM, TS, VOB, VP9, WMV |
| USB ierakstīšana | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | Active Motion 600 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 1000000:1 |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android |
| Darbināmās sistēmas versija | Android 9.0 (Pie) |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | |
| Dzīvesstils applikācijas | Google Apps |
| Video aplikācijas | Netflix, YouTube |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Bluetooth | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | |
| DVI pieslēgvieta | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Iepakojuma platums | 1335 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 875 mm |
| Iepakojuma svars | 18,8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vadības īpašības | |
| Balss vadība | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Programmaparatūra atjaunojama caur | USB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 101 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 170 kWh |
| Enerģija patēriņš | 145 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 110 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 180 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Enerģiju glabājošs režīms | |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | DTS 2.0, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Iebūvēts audio dekoders | DTS, Dolby Digital |
| Ekvalaizeris | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1239,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 232,6 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 763,2 mm |
| Platums (bez statīva) | 123,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 8,82 cm |
| Augstums (bez statīva) | 72,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 14,2 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | PAL, SECAM |
| Papildus informācija | |
| Atbalstāmās failu sistēmas | FAT32, NTFS |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE (EMC), CB (Safety), ErP (Energy) |