Ražotājs: Sony
Modelis: XR75X90JAEP
EAN: 4548736125063
Sony XR-75X90J. Displeja diagonāle: 190,5 cm (75"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Ekrāna forma: Plakana virsma, LED aizmugures apgaismojums veids: Pilns spektrs. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: XR Motion Clarity, Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 300 x 300 mm |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Ieviešanas gads | 2021 |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision,High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spēles režīms | |
| Teleteksta funkcija | |
| Atbalstītie audio formāti | FLAC,LPCM,MP3,MP4,WAV |
| Atbalstāmie attēlu formāti | JPEG,JPG,WBMP |
| Atbalstītie video formāti | 3GPP,ASF,AVC,AVI,HEVC,MP4,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP8,WMA |
| Spilgtuma konstatēšana | |
| Vietējā gaismas regulēšana | |
| 4k uzlabotājs | |
| Vecākvadība | |
| USB ierakstīšana | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 190,5 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Pilns spektrs |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna formāta iestatīšana | 4:3,16:9 |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),3840 x 2160 |
| Atbalstītie video režīmi | 480p,720p,1080i,1080p,2160p |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | XR Motion Clarity |
| Atsvaidzes intensitāte | 120 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 189 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | |
| Internet TV | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android |
| Darbināmās sistēmas versija | 10 |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | |
| Smart režīmi | Kino, Speciāli, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Netflix Calibrated, Foto, Standarts, Spilgts |
| Video aplikācijas | Amazon Prime Video,Disney+,Netflix,YouTube |
| Mūzikas aplikācijas | Spotify, YouTube Music |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Bluetooth profili | A2DP,AVRCP,HID,HOGP,SSP |
| Pārlūkošana | |
| Interneta pārlūks | |
| HID atbalsts | |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| HDMI versija | 2.1 |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| RS-232C pieslēguma vietas | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 1 |
| Parastais interfeiss | |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | RMF-TX520E |
| E-Instrukcija | |
| Iepakojuma platums | 181 mm |
| Iepakojuma dziļums | 187 mm |
| Iepakojuma augstums | 1107 mm |
| Iepakojuma svars | 49 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Vadības īpašības | |
| Balss vadība | |
| Vadība ar balsi | |
| Electronic Programme Guide (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 71 |
| Aizmidzināšanas taimeris | |
| On/Off taimeris | |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 164 kWh |
| Enerģija patēriņš | 326 W |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 219 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 110 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Atmos |
| Skaņas režīmi | Dialogs, Dolby audiosistēma, Mūzika, Sporta, Standarts, Teātris |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1675 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 410 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 1040 mm |
| Svars (ar statīvu) | 34,5 kg |
| Platums (bez statīva) | 167,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 7,3 cm |
| Augstums (bez statīva) | 96,2 cm |
| Svars (bez statīva) | 33 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | NTSC,PAL,SECAM |
| Automātiska kanāla meklēšana | |