Ražotājs: TCL
Modelis: 55P610
EAN: 5901292514501
TCL P61 Series 55P610. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Ekrāna forma: Plakana virsma, LED aizmugures apgaismojums veids: Direct-LED. Viedtelevizors. Kustības interpolāciju tehnoloģija: PPI (Picture Perfomance Index) 1400, Ekrāna spilgtums: 280 cd/m², Atbildes laiks: 30 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9. Ciparu signālu komutācijas sistēma: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet/LAN savienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Televizors TCL 55" UHD LED Smart TV 55P610 | €369.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Sarullējams displejs | Nē |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Black |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 300 mm |
| Apkārtnes apgaisme | Nē |
| Ieviešanas gads | 2020 |
| Montāžas uz sienas mini stiprinājums | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Spēles režīms | Jā |
| Teleteksta funkcija | Jā |
| Subtitru funkcija | Jā |
| Atbalstītie audio formāti | MP3 |
| Atbalstītie video formāti | AVI, MKV, MP4, MPG, TS, WEBM |
| Atbalstāmie attēlu formāti | BMP, JPG, PNG |
| Apkārtējās gaismas sensors | Nē |
| Attēla apstrādes tehnoloģija | TCL Pure Image Ultra HD |
| Skaņas samazināšana | Jā |
| Multikodola tips | 2 |
| Vairāku ekrānu režīms | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| 4k uzlabotājs | Jā |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | Jā |
| USB klonēšana | Jā |
| DVD atskaņotājs | Nē |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Progresīvā izvērse | Jā |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| LED aizmugures apgaismojums veids | Direct-LED |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Ekrāna spilgtums | 280 cd/m² |
| Atbildes laiks | 30 ms |
| Kustības interpolāciju tehnoloģija | PPI (Picture Perfomance Index) 1400 |
| Atsvaidzes intensitāte | 60 Hz |
| Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence | 60 Hz |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139,7 cm |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Nē |
| Augstākā spilgtuma attiecība | 65 % |
| Displeja pagriešana | Nē |
| Skata laukuma izmērs, pa diognāli | 139 cm |
| Viedtelevizors | |
| Viedtelevizors | Jā |
| Internet TV | Jā |
| Darbināmās sistēmas versija | 3 |
| Laika nobīde | Nē |
| Apple AirPlay 2 atbalsts | Nē |
| Atbalsta Video on Demand (VOD) funkciju | Jā |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jā |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) versija | 2 |
| Smart režīmi | Spēle, Filma, Sporta |
| Tālās zonas balss mijiedarbība | Nē |
| Video aplikācijas | Netflix, YouTube |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Jā |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Nē |
| Interneta pārlūks | Jā |
| Pārlūkošana | Jā |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI versija | 2.0b |
| HDMI Quick Switch | Jā |
| Funkcija Audio Return Channel (ARC) | Jā |
| Mobilā augstas izšķirtspējas saite (MSP) | Nē |
| HDCP | Jā |
| DVI pieslēgvieta | Jā |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| Digitālais audio optiskais ārā | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| RF pieslēgvietu skaits | 2 |
| RF konektoru veids | F, IEC |
| Parastais interfeiss | Jā |
| Kopējais interfeiss Plus (CI+) | Jā |
| Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija | 1.3 |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Consumer Electronics Control (CEC) | T-link |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Darbvirsmas statīvs | Jā |
| Montāžas komplekts | Nē |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Tālvadības pults | Jā |
| Tālvadības tips | RC802N2 |
| Iekļauts Soundbar skaļrunis | Nē |
| Zemfrekvences skaļrunis iekļauts | Nē |
| Iepakojuma platums | 1395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 150 mm |
| Iepakojuma augstums | 864 mm |
| Iepakojuma svars | 17 kg |
| Vadības īpašības | |
| Balss vadība | Nē |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jā |
| Plānošanas periods | 8 dienas |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Skaits OSD valodu | 42 |
| On Screen Display (OSD) valodas | ALB, BOS, Horvātu, Čehu, Dāņu valoda, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Grieķu, Ungāru, Itālijas, LAT, Lietuviešu, MAC, Norvēģu valoda, Poļu valoda, Portugāļu, Rumāņu, Krievu valoda, SER, Slovāku, Slovēņu, Zviedru valoda, Turku, Ukraiņu |
| Attēls attēlā | Nē |
| Viesnīcas režīms | Jā |
| Pamata viesnīcas režīms | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās | Jā |
| Aizmidzināšanas taimeris | Jā |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Programmaparatūra atjaunojama caur | Tīkls, USB |
| Darbojas ar Google Assistant | Nē |
| Strādā ar Samsung Bixby | Nē |
| Darbojas ar Amazon Alexa | Jā |
| Papildus informācija | |
| Baterijas pievienotas | Jā |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| One Connect kabeļa atbalsts | Nē |
| One Connect bloks | Nē |
| Daudzums kastē | 1 pcs |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | Jā |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 60 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 103 kWh |
| Enerģija patēriņš | 87 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,2 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 105 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Audio | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 16 W |
| Iebūvēts subvūferis | Nē |
| Iebūvēts audio dekoders | Dolby Digital |
| Audio dekodēšana tehnoloģijas | Dolby Digital Plus |
| Ekvalaizeris | Jā |
| Adaptīvā skaņa | Jā |
| Automātisks skaļuma levelers | Jā |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1242 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 212 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 781 mm |
| Svars (ar statīvu) | 12,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 1242 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 78 mm |
| Augstums (bez statīva) | 730 mm |
| Svars (bez statīva) | 12,2 kg |
| TV tuneris | |
| Tūnera tips | Analogais un digitālais |
| Ciparu signālu komutācijas sistēma | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | NTSC, PAL, SECAM |
| Tūneru skaits | 1 uztvērējs/ uztvērēji |
| Automātiska kanāla meklēšana | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Maksimālais sakrauto kastu skaits | 3 pcs |
| Kastes svars (Master) | 17 kg |
| Daudzums kārtā | 8 pcs |
| Paletes neto platums | 110 cm |
| Paletes neto dziļums | 140 cm |
| Paletes neto augstums | 187,6 cm |
| Paletes neto svars | 22 kg |
| Paletes platums | 110 cm |
| Oriģinālās kastes platums | 1395 mm |
| Kastes garums (Master) | 150 mm |
| Paletes garums | 140 cm |
| Oriģinālās kastes augstums | 864 mm |
| Paletes augstums | 187,6 cm |
| Paletes svars | 265 kg |
| Daudzums uz paletes | 16 pcs |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 5901292514501 |
| Kravas automašīnas tips | 87 cbm |
| Skaits kravas automašīnā | 288 pcs |
| Palešu skaits kravas automašīnā | 18 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Dzīvsudrabs |
| Remontējamības indekss | 7.1 |
| Sakraujams | Jā |
| Ķīmisko vielu nodoklis (Zviedrija) | Jā |
| Ķīmiskā nodokļa samazinājums (Zviedrija) | 50 |
| Baterija | |
| Baterijas svars | 15 g |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE |