| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ARCTIC TV Flex S | €39.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 25 kg |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200 mm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -15 - 15 ° |
| Šarnīrsavienojuma leņķis | 180 ° |
| Rotācijas leņķis | 360 ° |
| Attālums līdz sienai (min) | 4,1 cm |
| Attālums līdz sienai (max) | 49,8 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,54 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Papildus informācija | |
| VESA stiprinājums | |
| Ekrāna izmēra saderība | 558,8 - 1397 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 314 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 334 mm |
| Iepakojuma svars | 2,94 kg |