Ražotājs: Chief
Modelis: MTA1U
EAN: 0841872163741
Chief MTA1U. Maksimālais svars (tilpums): 56,8 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 66 cm (26"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 116,8 cm (46"), Montāžas saskarnes saderība (min): 100 x 100 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 640 x 400 mm. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 56,8 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 66 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 116,8 cm |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 100 x 100 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 640 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | UL |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 654 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 419 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 7 kg |