Ražotājs: Chief
Modelis: RLF3
Chief RLF3. Maksimālais svars (tilpums): 90,7 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 109,2 cm (43"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 2,18 m (86"), Montāžas saskarnes saderība (max): 960 x 450 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 0 - 19,1 mm. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 90,7 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 109,2 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 2,18 m |
| Uzstādīšanas tips | Siena |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 960 x 450 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulējuma veids | Manuāls |
| Augstuma regulēšanas diapazons | 0 - 19,1 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 965 mm |
| Dziļums (min) | 2,5 cm |
| Augstums | 487 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Orientācija | Ainavorientācija |
| Ilgtspējas sertifikāti | TUV, cUL |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums iepakojumā | 1 pāris(-i) |
| Iepakojuma svars | 6,8 kg |