Ražotājs: Equip
Modelis: 650373
EAN: 4015867222997
Equip 650373. Maksimālais svars (tilpums): 100 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 114,3 cm (45"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 139,7 cm (55"), Montāžas saskarnes saderība (min): 200 x 200 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 600 x 400 mm. Slīpuma leņķis: 0 - -20°, Attālums līdz sienai (max): 158 cm. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Montāža | |
| Maksimālais svars (tilpums) | 100 kg |
| Minimālais iespējamais ekrāna izmērs | 114,3 cm |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 139,7 cm |
| Uzstādīšanas tips | Griesti |
| Montāžas saskarnes saderība (min) | 200 x 200 mm |
| Montāžas saskarnes saderība (max) | 600 x 400 mm |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 mm |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa, Tērauds |
| Pretzādzības funkcija | |
| Ergonomika | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Slīpuma leņķis | 0 - -20 ° |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Attālums līdz sienai (max) | 158 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 240 mm |
| Kastes garums (Master) | 230 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 2145 mm |
| Kastes svars (Master) | 30,3 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85299097 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 2009 mm |
| Dziļums (max) | 28 cm |
| Augstums | 1080 mm |
| Svars | 25,9 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Skrūves iekļautas | |
| Manuāls | |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | China |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 230 mm |
| Iepakojuma augstums | 2145 mm |
| Iepakojuma svars | 30,3 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |